Ar-Ge ve Tasarım Merkezi Kurulumu ve Sürdürme Hizmetleri


2008 yılında yayınlanan 5746 Sayılı Kanun ile Türkiye’de Ar-Ge ile büyümeyi hedefleyen vizyoner şirketler için çığır açılmıştır.

Bu yasa ile Ar-Ge Merkezleri kavramı hayatımıza girmiş ve Türk Sanayi yepyeni vergisel indirim ve destekler ile tanışmıştır, katmadeğerli teknolojik ürünler geliştirmek isteyen firmalara kuvvetli devlet destekleri sağlanmıştır.

2016 yılında yayınlanan 6676 Sayılı Kanun ile hem Ar-Ge Merkezlerine ilave imkânlar tanınmış hem de Tasarım Merkezleri kurulmasına ve bunların da Ar-Ge Merkezleri ile benzer desteklerden faydalanmasının önü açılmıştır.

Türkiye’de Kurulu şirketinizin, her iki kanun ile sağlanan bu devlet imkânlardan azami oranda faydalanabilmesi için aşağıdaki hizmetleri uzman kadromuz ile sizlere sunmaktayız:

 • Arge ve Tasarım Merkezi Farkındalık Eğitimleri
 • Arge ve Tasarım Merkezi Yeterlilik Analizi
 • Arge ve Tasarım Merkezi Başvuru ve Onay Süreç Hizmeti
 • Arge ve Tasarım Merkezi Sürdürme Danışmanlığı
 • Arge ve Tasarım Merkezi Yıllık Uygunluk Denetimi Hizmeti
 • Arge ve Tasarım Merkezi Firma YMM Tam Tasdik Raporu
 • Arge ve Tasarım Merkezi Mali Müşavirlik İşleri
 • Ar-Ge İndirimi Raporu
 • Yıllık Faaliyet Raporu Hazırlanması
 • Arge ve Tasarım Merkezi Hazırlık
 • Arge ve Tasarım Merkezlerine Yönelik Özel Bordrolama Hizmetleri

İlave bilgi için burayı tıklayınız.

Güncel Haberler Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası'nda Stant Açtık !... 6. Özel Sektör Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri Zirvesi'nde Stant Açtık !... Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi'nde Girişimcileri Bilgilendirdik Lansmanımızı Gerçekleştirdik TÜBİTAK – TEYDEB 1511 Öncelikli Alanlar Ar-Ge Destek Programı kapsamında, bütçesi 1.500.000 TL – 7.000.000 TL arasında değişen 16 yeni çağrı açıldı! 9 EYLÜL 1922- İZMİR'İN KURTULUŞU KUTLU OLSUN! 26 Eylül'de Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası'ndaki 3.Uluslararası Tekstil Zirvesi'ndeyiz… İnovaban Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası 3.Uluslararası Tekstil Zirvesi'ndeydi! ULUSLARARASI DIGITALKS KONFERANSI 3. Uluslararası Akdeniz Bilim ve Mühendislik Kongresi Çukurova Üniversitesi Ev Sahipliğinde Düzenlenen "3. Akdeniz Bilim ve Mühendislik Kongresi" Sona Erdi. 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI Türkiye Cumhuriyeti'nin Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü Saygı ve Özlemle Anıyoruz. A PARA TV ‘de İnovasyonu konuşuyoruz! MUTLU YILLAR! 29 Ocak 2019 Salı Günü 2019 Yılı Proje , FON ve Yönetim Fırsatları konularını konuşmak üzere İTÜARI Teknokent'teyiz! İTÜARI Teknokent’te "2019 YILI PROJE, FON ve YÖNETİM FIRSATLARI" konulu seminerimizi gerçekleştirdik. Beklenen Eğitim Başlıyor! Ar-Ge ve Tasarım Merkezi Uzmanlığı Sertifika Programı için Sistem Akademi Hazır! Uluslararası Ar-Ge Programları Farkındalık Eğitimi 19 Mart 2019 (Salı) Günü 10.00 - 12.00 Saatleri Arasında Nilüfer Konferans Salonunda KVKK Eğitimize Bekliyoruz! Ar-Ge Hayallerini Gerçekleştir! 7 Mart 2019 13:30 /16:00 arası Yıldız Kuluçka A1 Etkinlik Alanında , Fikirden Projeye Geçiş &Proje Ekibi Oluşturma Konuları Üzerine Konuşacağız. Bekliyoruz! 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun! 7 Mart Perşembe günü Yıldız Kuluçka’daydık! Sistem Global Danışmanlık ve İnovaban olarak 8 Mart tarihinde Pamukkale Üniversitesi Teknoloji ve Transfer Ofisindeydik ! İstiklal Marşı'mızın Kabulünün 98. Yılı Kutlu Olsun! DAVETLİSİNİZ! 19 Mart 2019 (Salı) günü 10.00 - 12.00 saatleri arasında Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi (NOSAB) ev sahipliğinde Nilüfer Konferans Salonu’nda gerçekleşecek etkinliğimize değerli katılımlarınızı bekliyoruz. Çanakkale Zaferi’nin 104. Yılı Kutlu Olsun. İnovaban bugün Bursa NOSAB ' da "Güvenliğinize önem verin, Önleminizi alın!" dedi. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hem şahsi hem de şirket güvenliğinizi yakından ilgilendiriyor! Pamukkale Üniversitesi Teknokent Konferens Salonu'nda KVK Kanunu'nu Konuştuk! Uluslararası Fon Rüzgarları Yükselirken, Yelkenleri Doldurmanın Tam Vakti! 24 Nisan 2019 Çarşamba Günü Kocaeli TTO' dayız! Bekliyoruz! 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN! ÖVÜNÜN ÇOCUKLAR! ANNE .... 20 Mayıs Pazartesi StarterHub' da görüşmek dileğiyle... MİLLİ MÜCADELE'NİN 100. YILI KUTLU OLSUN! MUTLU BAYRAMLAR! 14 Haziran 2019 Cuma günü saat 14:00 da Kocaeli Teknopark' ta KVKK üzerine konuşacağız. Hepinizi bekliyoruz. MUTLU BAYRAMLAR!
Top