Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası'nda Stant Açtık !...


İnovaban olarak Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası'nda Stant Açtık !...

6-9 Aralık 2017 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde yapılan TÜRKİYE İNOVASYON ve GİRİŞİMCİLİK HAFTASI’na stant açarak katılımda bulunduk.

Aktif Bank ve Sistem Global Danışmanlık; yoğun rekabet ortamında katma değerli üretim ve globalleşme ile ayakta kalmak isteyen şirketlere yardımcı olmak için İNOVABAN'ı kurdu.
 
"İnovasyon Otobanı" kelimelerinden türetilen İNOVABAN, Ar-Ge ve İnovasyon ile rekabet avantajı sağlamak isteyen her büyüklükteki firmaya "Büyüme Stratejileri, Teşvik/Destekler, Patent ve Hukuk Danışmanlığı ile Finans Yönetimi" hizmetleri verecektir.
 
Türkiye'nin en büyük özel sermayeli yatırım bankası olan Aktif Bank, bankacılık felsefesini "şubeleşerek değil, alternatif dağıtım kanalları ile yeni nesil bankacılık yapmak" olarak belirlemiştir. Sunduğu yenilikçi çözümleri, Sistem Global Danışmanlık'ın bilgi birikimi ile harmanlayarak, yeni şirketimizde yepyeni finansal çözümler sunacaktır.
 
Sistem Global Danışmanlık ise, 23 yıldır Türk sanayisindeki birçok şirketin Ar-Ge ve İnovasyon yolculuğunda, danışmanlık ve stratejik yönetim hizmetleri ile rehber olmuştur. İNOVABAN'ın şirketlere sunacağı teknik bilgi, mühendislik ve yol göstericilik görevlerini üstlenecektir.

Bizi ziyaret eden ve ilk fuarımızın son derece verimli geçmesine katkı sağlayan tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz.


Top