Arge, İnovasyon ve Fon Yönetimi


Eğer ülke olarak ekonomik cari açığın kapanmasını, bireysel GSMH payının artmasını, güzel bir ülke ve ekonomik refah istiyorsak; katma değerli üretimler yapmaktan başka çaremiz yoktur. Bu nedenle, Ar-Ge ve İnovasyon’a değer verilmeli, gündelik hayatların birer parçası haline getirilmelidir.  

Bunun farkında olan hükümetler, girişimcileri ve çalışanlarını teşvik etmeyi hedefleyen birçok düzenleme yürürlüğe sokmaktadır. Bu düzenlemelerin en çekici tarafı, barındırdığı teşvik ve desteklerdir. Girişimlerin ve yatırımların her aşamasında faydalanılabilecek türden olan bu destekleri yakından takip etmek ve azami oranda faydalanmak çok kritiktir.

İNOVABAN; Ar-Ge ve Teknolojiye önem vererek, büyümeyi hedefleyen kurum ve girişimcilere, Sistem Global ve Novicor’un uzman kadrolarıyla destek vererek, kurumunuzun iç dinamiklerini anlıyor ve sağladığımız hizmetler çerçevesinde Ar-Ge yol haritalarını çiziyor ve birlikte yürütüyoruz.

Firmaların almış olduğu yatırım ve faaliyet planları çerçevesinde Devlet Hibe ve Teşvikleri göz önünde bulundurularak en uygun mekanizmalar tespit edilip, Şirketiniz için katma değer yaratan projelere sizler ile birlikte imza atmaktayız. Bu çerçevede sunmuş olduğumuz hizmetler ile yıl içerisinde karar alınan tüm projelerinize uygun ulusal destek ve teşvik mekanizmalarından faydalanarak, kendi iç kaynaklarınız ile daha fazla proje oluşturmanıza fayda sağlamaktan memnuniyet duyarız.

Bu alandaki bazı hizmet başlıklarımız şöyledir:

  • Ar-Ge Projeleri İçin Fikir Geliştirmek ve Yol Haritası Oluşturmak
  • Ar-Ge, Teknoloji ve İnovasyon Destekleri ile İlgili Bilgilendirme ve Yönlendirme
  • Fon Sağlayıcılarının Tespit Edilmesinde Danışmanlık (TÜBİTAK, KOSGEB, Ekonomi Bakanlığı, Kalkınma Ajansı)
  • Uygun Bulunan Fonların Başvuru Haritalarının Çıkartılması
  • Başvuru Sürecinin Tamamının Yönetilmesi
  • Kabul Sonrası Raporlama, Sürdürme ve Kapatma Hizmetleri

Bugünün Türkiye’sinde rüzgâr Ar-Ge yatırımcısının yanında, hibe ve teşvikler her zamankinden fazla ve gelişim için koşullar her zamankinden daha elverişli!

İNOVABAN olarak; bu rüzgârdan maksimum faydalanmak isteyen kurumların ve girişimcilerin daima yanındayız.

 

Güncel Haberler Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası'nda Stant Açtık !... 6. Özel Sektör Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri Zirvesi'nde Stant Açtık !... Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi'nde Girişimcileri Bilgilendirdik Lansmanımızı Gerçekleştirdik TÜBİTAK – TEYDEB 1511 Öncelikli Alanlar Ar-Ge Destek Programı kapsamında, bütçesi 1.500.000 TL – 7.000.000 TL arasında değişen 16 yeni çağrı açıldı! 9 EYLÜL 1922- İZMİR'İN KURTULUŞU KUTLU OLSUN! 26 Eylül'de Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası'ndaki 3.Uluslararası Tekstil Zirvesi'ndeyiz… İnovaban Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası 3.Uluslararası Tekstil Zirvesi'ndeydi! ULUSLARARASI DIGITALKS KONFERANSI 3. Uluslararası Akdeniz Bilim ve Mühendislik Kongresi Çukurova Üniversitesi Ev Sahipliğinde Düzenlenen "3. Akdeniz Bilim ve Mühendislik Kongresi" Sona Erdi. 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI Türkiye Cumhuriyeti'nin Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü Saygı ve Özlemle Anıyoruz. A PARA TV ‘de İnovasyonu konuşuyoruz! MUTLU YILLAR! 29 Ocak 2019 Salı Günü 2019 Yılı Proje , FON ve Yönetim Fırsatları konularını konuşmak üzere İTÜARI Teknokent'teyiz! İTÜARI Teknokent’te "2019 YILI PROJE, FON ve YÖNETİM FIRSATLARI" konulu seminerimizi gerçekleştirdik. Beklenen Eğitim Başlıyor! Ar-Ge ve Tasarım Merkezi Uzmanlığı Sertifika Programı için Sistem Akademi Hazır! Uluslararası Ar-Ge Programları Farkındalık Eğitimi 19 Mart 2019 (Salı) Günü 10.00 - 12.00 Saatleri Arasında Nilüfer Konferans Salonunda KVKK Eğitimize Bekliyoruz! Ar-Ge Hayallerini Gerçekleştir! 7 Mart 2019 13:30 /16:00 arası Yıldız Kuluçka A1 Etkinlik Alanında , Fikirden Projeye Geçiş &Proje Ekibi Oluşturma Konuları Üzerine Konuşacağız. Bekliyoruz! 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun! 7 Mart Perşembe günü Yıldız Kuluçka’daydık! Sistem Global Danışmanlık ve İnovaban olarak 8 Mart tarihinde Pamukkale Üniversitesi Teknoloji ve Transfer Ofisindeydik ! İstiklal Marşı'mızın Kabulünün 98. Yılı Kutlu Olsun! DAVETLİSİNİZ! 19 Mart 2019 (Salı) günü 10.00 - 12.00 saatleri arasında Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi (NOSAB) ev sahipliğinde Nilüfer Konferans Salonu’nda gerçekleşecek etkinliğimize değerli katılımlarınızı bekliyoruz. Çanakkale Zaferi’nin 104. Yılı Kutlu Olsun. İnovaban bugün Bursa NOSAB ' da "Güvenliğinize önem verin, Önleminizi alın!" dedi. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hem şahsi hem de şirket güvenliğinizi yakından ilgilendiriyor! Pamukkale Üniversitesi Teknokent Konferens Salonu'nda KVK Kanunu'nu Konuştuk! Uluslararası Fon Rüzgarları Yükselirken, Yelkenleri Doldurmanın Tam Vakti! 24 Nisan 2019 Çarşamba Günü Kocaeli TTO' dayız! Bekliyoruz! 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN! ÖVÜNÜN ÇOCUKLAR! ANNE .... 20 Mayıs Pazartesi StarterHub' da görüşmek dileğiyle... MİLLİ MÜCADELE'NİN 100. YILI KUTLU OLSUN! MUTLU BAYRAMLAR! 14 Haziran 2019 Cuma günü saat 14:00 da Kocaeli Teknopark' ta KVKK üzerine konuşacağız. Hepinizi bekliyoruz. MUTLU BAYRAMLAR!
Top