Hakkımızda


İNOVABAN

İnovasyon ve Finansal Danışmanlık A.Ş., Türkiye’nin en büyük yatırım bankası olan Aktif Bank ile Ar-Ge Destek ve Teşvikleri alanında sektör lideri olan Sistem Global Danışmanlık’ın ortaklığı ile 2017 yılında kurulmuştur.

Şirket kurmanın, büyütmenin, rekabet etmenin ve globalleşmenin zorlu taşlı yollarını, bir otobanı çevirmek mottosuyla İnovasyon Otobanı’nın kısaltması olan İnovaban firması kurulmuştur.

Türkiye’nin en büyük özel sermayeli yatırım bankası olan Aktif Bank, sunduğu yenilikçi finansal çözümler ile İNOVABAN’da sunulan hizmetlere farklılık katmaktadır. Argefinans gibi ürünlerimiz bir bankanın desteği ile ortağa çıkabilecek ezber bozan yaklaşımlardır.

Uzun yıllardır Ar-Ge Destek ve Teşvikleri alanındaki gelişmeleri yakından izleyerek değerlendiren, Türk sanayindeki birçok şirketin bu yöndeki devlet indirim ve istisnalarından faydalanmasını sağlayan Sistem Global Danışmanlık ise, İNOVABAN’ın hizmetlerindeki teknik bilgi ve deneyim gücünü sağlamaktadır.

VARLIK NEDENİ; Ar-Ge’ye ve İnovasyona değer veren şirketlerin ihtiyaçlarını ve stratejilerini analiz ederek onlara;

  • Teşvik/Hibe Danışmanlığı (TEYDEB, KOSGEB, Horizon 2020 vb.),
  • Uygun Finansal Çözümler,
  • Fizibilite/Pazar Analizi,
  • Vergi Yönetimi ve Planlama,
  • Sözleşmeler vb Hukuksal Süreçlerin Yönetimi,
  • Birleşme ve Satın Alma (M&A) İşlemlerinde Çift Taraflı Danışmanlık,
  • Rekabet Üstünlüğü Sağlayacak Eğitimler,
  • Patent Değerleme ve Hukuk,

gibi hizmetleri sonuç odaklı, bütünleşik ve katma değer oluşturacak şekilde tek elden sunmaktır.

Şirketiniz ne büyüklükte olursa olsun; bizim otobanımıza katılmanız halinde, siz teknik işlerinize odaklanırken, biz sizin en üst düzeyde devlet istisna ve indirimlerinden faydalanabilmeniz, fikri haklarınızı yönetmeniz, hukuksal anlaşma/sözleşmelerinizi stratejilerinize uygun yapmanız ve mali hesaplarınızı güvenle tutmanız için İNOVABAN olarak yanınızda olacağız. 

Güncel Haberler Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası'nda Stant Açtık !... 6. Özel Sektör Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri Zirvesi'nde Stant Açtık !... Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi'nde Girişimcileri Bilgilendirdik Lansmanımızı Gerçekleştirdik TÜBİTAK – TEYDEB 1511 Öncelikli Alanlar Ar-Ge Destek Programı kapsamında, bütçesi 1.500.000 TL – 7.000.000 TL arasında değişen 16 yeni çağrı açıldı! 9 EYLÜL 1922- İZMİR'İN KURTULUŞU KUTLU OLSUN! 26 Eylül'de Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası'ndaki 3.Uluslararası Tekstil Zirvesi'ndeyiz… İnovaban Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası 3.Uluslararası Tekstil Zirvesi'ndeydi! ULUSLARARASI DIGITALKS KONFERANSI 3. Uluslararası Akdeniz Bilim ve Mühendislik Kongresi Çukurova Üniversitesi Ev Sahipliğinde Düzenlenen "3. Akdeniz Bilim ve Mühendislik Kongresi" Sona Erdi. 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI Türkiye Cumhuriyeti'nin Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü Saygı ve Özlemle Anıyoruz. A PARA TV ‘de İnovasyonu konuşuyoruz! MUTLU YILLAR! 29 Ocak 2019 Salı Günü 2019 Yılı Proje , FON ve Yönetim Fırsatları konularını konuşmak üzere İTÜARI Teknokent'teyiz! İTÜARI Teknokent’te "2019 YILI PROJE, FON ve YÖNETİM FIRSATLARI" konulu seminerimizi gerçekleştirdik. Beklenen Eğitim Başlıyor! Ar-Ge ve Tasarım Merkezi Uzmanlığı Sertifika Programı için Sistem Akademi Hazır! Uluslararası Ar-Ge Programları Farkındalık Eğitimi 19 Mart 2019 (Salı) Günü 10.00 - 12.00 Saatleri Arasında Nilüfer Konferans Salonunda KVKK Eğitimize Bekliyoruz! Ar-Ge Hayallerini Gerçekleştir! 7 Mart 2019 13:30 /16:00 arası Yıldız Kuluçka A1 Etkinlik Alanında , Fikirden Projeye Geçiş &Proje Ekibi Oluşturma Konuları Üzerine Konuşacağız. Bekliyoruz! 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun! 7 Mart Perşembe günü Yıldız Kuluçka’daydık! Sistem Global Danışmanlık ve İnovaban olarak 8 Mart tarihinde Pamukkale Üniversitesi Teknoloji ve Transfer Ofisindeydik ! İstiklal Marşı'mızın Kabulünün 98. Yılı Kutlu Olsun! DAVETLİSİNİZ! 19 Mart 2019 (Salı) günü 10.00 - 12.00 saatleri arasında Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi (NOSAB) ev sahipliğinde Nilüfer Konferans Salonu’nda gerçekleşecek etkinliğimize değerli katılımlarınızı bekliyoruz. Çanakkale Zaferi’nin 104. Yılı Kutlu Olsun. İnovaban bugün Bursa NOSAB ' da "Güvenliğinize önem verin, Önleminizi alın!" dedi. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hem şahsi hem de şirket güvenliğinizi yakından ilgilendiriyor! Pamukkale Üniversitesi Teknokent Konferens Salonu'nda KVK Kanunu'nu Konuştuk! Uluslararası Fon Rüzgarları Yükselirken, Yelkenleri Doldurmanın Tam Vakti! 24 Nisan 2019 Çarşamba Günü Kocaeli TTO' dayız! Bekliyoruz! 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN! ÖVÜNÜN ÇOCUKLAR! ANNE .... 20 Mayıs Pazartesi StarterHub' da görüşmek dileğiyle... MİLLİ MÜCADELE'NİN 100. YILI KUTLU OLSUN! MUTLU BAYRAMLAR! 14 Haziran 2019 Cuma günü saat 14:00 da Kocaeli Teknopark' ta KVKK üzerine konuşacağız. Hepinizi bekliyoruz. MUTLU BAYRAMLAR!
Top